Dom

Jiangyin Meyi Packaging Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Jiangyin Meyi Packaging Co., Ltd jest profesjonalnym producentem wysokiej jakości opakowań kosmetycznych i opakowań do codziennych produktów chemicznych, zapewniając pełną obsługę, taką jak opracowywanie form, wtrysk, rozdmuchiwanie PE / PET, anodowanie aluminium, drukowanie sitodrukowe, tłoczenie na gorąco, powlekanie i montaż .

Położona w strefie przemysłowej Jinfeng, Huangtang, Xuxiake, mieście Jiangyin, w prowincji Jiangsu, Meyi jest jednym z najbardziej wykwalifikowanych producentów z zaawansowaną technologią i pełną gamą produktów. Przywiązujemy dużą wagę do innowacji produktów, ciągłego rozwoju nowych projektów i eksploracji nowych obszarów zastosowań, aby sprostać wymaganiom klientów na całym świecie. Eksportujemy do krajów i regionów takich jak Europa, Ameryka Północna i Azja Południowo-Wschodnia, co stanowi 80% całkowitej sprzedaży, a nasze produkty są dostarczane zarówno do firm kosmetycznych marek krajowych, jak i zagranicznych.

Nasze główne produkty to:

  1. Opakowanie olejków eterycznych: butelka olejków eterycznych ze szkła, reduktor kryzy i nakrętka, zakraplacz z bańką i szklaną pipetą itp .;
  2. Butelka bezpowietrzna, butelka z płynem, słoik, butelka z rozpylaczem, butelka z szamponem, butelka z płynem do mycia rąk z różnych materiałów;
  3. Pompa kosmetyczna i pompa natryskowa, w tym: opryskiwacz drobnej mgły, pompa zaciskana, pompa kremowa, pompa balsamowa, pompa piankowa, pompa dozująca do żywności (pompa syropowa), opryskiwacz spustowy, zawory i akcesoria;
  4. Opakowania na perfumy, w tym: szklana butelka perfum, szklana butelka perfum, zakrętka butelki perfum, pompka perfum, aluminiowy kołnierz i rozpylacze perfum;
  5. Opakowania farmaceutyczne: pojemniki farmaceutyczne z różnych materiałów, opryskiwacz do nosa, opryskiwacz do jamy ustnej;
  6. Opakowanie do makijażu: tuba z balsamem do ust, tubka z pomadką, tubka z tuszem do rzęs, tubka z połyskiem do ust, puder do pudru, tubka do eyelinera, etui do cieni do powiek, miękka tubka;
  7. Akcesoria do pokrywek i pokrywek: Pokrywy i pokrywki kosmetyczne z różnych materiałów, akcesoria aluminiowe.
Zobacz więcej O nas
nasza firma

Lata pionierskie

Nasza historia zaczyna się w 2005 roku, wraz z założeniem firmy Jingzuo Molding Workshop Company. Inżynier WANG opracował swoją pierwszą formę zakręcanej plastikowej pokrywy do butelki klienta w maju 2005 r. Ponieważ ta forma jest innowacyjna, klient oszczędza wiele surowców podczas produkcji. Dzięki temu Jingzuo Molding zyskało dobrą reputację w branży modulacji wyrobów z tworzyw sztucznych.

Najważniejsze

2006

Warsztat formowania łączy się z MEYI Plastics, tworząc obecnie grupę MEYI. MEYI kontynuuje projektowanie i wytwarzanie wysokiej jakości i zapewniających wysoką jakość form dla klientów, co pozwala im używać najmniej surowców do szybkiego wytwarzania większości wykwalifikowanych wyrobów z tworzyw sztucznych. Te formy są dobrze znane jako „łatwe w utrzymaniu” i „przyjazne dla oszczędności energii”.

2007

MEYI zaczyna badać system opryskiwacza, który jest szeroko stosowany do produktów kosmetycznych w płynie. W czerwcu zakończono projektowanie pompy z rozpylaczem perfum. A 5 miesięcy później wszystkie formy są gotowe.

2008

Formy pompek z rozpylaczem perfum są pomyślnie testowane, a pierwsza partia pompki z rozpylaczem perfum jest produkowana i dostarczana do klienta. Informacja zwrotna jest dodatnia dla funkcji tej pompy natryskowej.

2009

MEYI inwestuje 30 nowych maszyn wtryskowych do produkcji pomp rozpylających, a jednocześnie rozpoczynamy badania innych rodzajów systemów dozujących, takich jak pompa zabiegowa i pompa balsamu.

2010 r

Konstrukcja pompy zabiegowej i pompy balsamu jest zakończona i zaczyna działać na formach. Konstrukcja pompy jest zmodyfikowana tak, aby była idealna na bazie pomp prądowych. We wrześniu formy są gotowe.

2011 r

Inwestujemy kolejne 30 maszyn wtryskowych dla nowego produktu, takich jak pompa zabiegowa i pompa balsamu. W sumie mamy 70 maszyn wtryskowych, w tym maszyny początkowe do testów form. Do września testy nowych form pomp do uzdatniania i pomp balsamów są przeprowadzane z powodzeniem. W listopadzie wysyłana jest pierwsza partia pompy zabiegowej i pompy balsamu, a opinie marketingowe są bardzo dobre. Kolejną wielką rzeczą w tym roku jest to, że zaczynamy eksportować nasze produkty i mamy własny międzynarodowy zespół handlowy.

2012

Aby zaspokoić duże zapotrzebowanie na rynku krajowym, inwestujemy kolejne 20 maszyn wtryskowych i 10 automatycznych linii produkcyjnych do montażu obudowy pompy. We wrześniu z powodzeniem łączymy się z fabryką, która produkuje akcesoria aluminiowe, takie jak aluminiowa obudowa, aluminiowa nasadka, aluminiowe kołnierze itp. Stajemy się więksi niż kiedykolwiek. Zakrętki i pompy do perfum stają się jednym z najpopularniejszych produktów naszej firmy.

2013

Pomyślnie opracowano pompę rozpylającą Trigger i zainwestowano 10 innych maszyn wtryskowych z 15 kolejnymi liniami produkcyjnymi. W czerwcu z powodzeniem współpracujemy z fabryką szklanych butelek, dzięki czemu czas realizacji naszych szklanych butelek będzie krótszy niż kiedykolwiek.

2014

Widzimy możliwości biznesowe związane z pompą dozującą syrop dla branży dozującej żywność i rozpoczynamy rozwój tego produktu. W październiku mamy nowe pompy dozujące syrop, które są specjalnie stosowane w przemyśle spożywczym.

2015 r

Zaczynamy inwestować w produkcję butelek PET i PE. Zainwestowano 15 maszyn rozdmuchowych i 15 maszyn wydmuchowych. Mamy bogatą gamę produktów do komicznego opakowania. Zaczynamy opracowywać i produkować wiele opakowań z zakraplaczem.

2016 r

Inwestujemy w produkcję bezpowietrznych opakowań butelkowych, które są szeroko stosowane w wysokiej jakości olejach kosmetycznych i produktach esencji. Zainwestowano kolejne 20 maszyn wtryskowych i jedną linię produkcyjną.

2017 r

Opracowano kilka nowych produktów z patentami. Ruszamy się, nigdy nie przestawaj!

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : MEYI

Ilość pracowników : 300~500

Coroczne wyprzedaże : 30000000-50000000

Rok założenia : 2005

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Jiangyin Meyi Packaging Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Jiangyin Meyi Packaging Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Jiangyin Meyi Packaging Co., Ltd. Certyfikaty